PDF Печать E-mail

 

  • річка Лімниця (Рожнятівський район,Івано-Франківська область)

  • Лімниця (Ломниця) - річка у Рожнятівському, Калуському і Галицькому районах Івано-Франківської області, права притока Дністра. Бере початок з джерел на північних схилах гори Буштул у Ґорґанах, на висоті близько 1150 м. У верхів'ї долина вузька, береги урвисті; у районі с. Ясень - асиметрична, з низьким правим і підвищеним лівим берегами. Нижче долина Лімниці трапецієподібна, завширшки до 4-7 км; у нижній течії ширина ii зменшуеться до 2 км.
    Заплава майже на всьому протязі двостороння. Річище кам'янисте, у середній течії розгалужуеться на рукави. Ширина його у Передкарпатті досягає 20-60 м, глибина - 2 м. Похил річки 9,4 м/км. Живлення снігове і дощове. Максимум стоку припадає на весняно-літній період. Льодові утворення з'являються на початку грудня, льодостав - з 2-ї половини грудня до березня.
    Гідрологічні пости діяли біля сіл Осмолода (з 1950 р.) і Перевозець (1904-1925; відновлений 1940 року). Воду використовують для водопостачання, ставки - для риборозведення. Споруджено водозабори та протиповеневі гідротехнічні споруди.

Расстояние

 

Удобство подъезда

 

Цена

безкоштовно

Рыба

окунь, жерех....Обсудить на форуме Обсудить на форуме
Посмотреть на карте Посмотреть на карте

Проложить маршрут:

 

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить


Поделись с друзьями:

Рассылка новостей

АвторизацияНаши контакты

Телефон
интернет-магазина

097-214-76-81

e-mail

carpnavigator@mail.ru

Информация для оплаты


Новости о водоемах

Введите email:


Подписка на статьи

Введите email:


Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!