PDF Печать E-mail

Озерний край (Пустомитівський район, Львівська область)


Щоб утекти від міської суєти, не варто кидатись у далекі подорожі до піщаних морів, високих гір чи безкраїх морських просторів. Неподалік від Львова у мальовничих Пустомитах потонув в оксамиті запашних трав воістину райський куточок на землі...

Лише зупиніться на мальовничих берегах "Озерного краю", – гамір і суєта розчиняться у кришталево чистому повітрі, а Вас зустріне атмосфера та затишок дбайливих господарів.

"Озерний край» – це територія відпочинку для Вас, Вашої родини та друзів. Це те місце, де Ви віднайдете спокій і радість, де відпочинете душею та тілом, щоб у світлі та гармонії співіснувати зі світом.

У літній період "Озерний край" запропонує Вам провести свій час на пляжі або зручному кафетерії, підняти настрій на спортивному майданчику, та розважити своїх дітей на спеціальній дитячій площадці.
Але і у зимку Ви завжди можете весело провести свій час на безкоштовній ковзанці, до того ж ковзани Ви отримаєте у пункті прокату, який розміщений поруч.Коропа ловлять на кукурузу, хробак , опариш. Бачив особин по 3 кг. Є толстолоб.Під закриття минулого року бачив стаї досить пристойного карася.Комплекс "Озерний край" - це перш за все рибалка. А також для усіх любителів працює російський більярд, вартість гри у який - 30 гривень за годину.

Телефони:
299-04-35,
097 436 31 83 Андрей Масляк

Расстояние

Удобство подъезда

Цена

Рыба

Щука, Карп, Белый Амур, Карась, Окунь.


Обсудить на форуме Обсудить на форуме
Посмотреть на карте Посмотреть на карте

Проложить маршрут:

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить


Поделись с друзьями:

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!