PDF Печать E-mail

 

 • Надслучанська Швейцарія ( Березнівський район, Рівненська область)

Це природна водойма, річка Случ. Ловити можна будь яким дозволеним законодавством методом.

Розмір: Надслучанський регіональний ландшафтний парк займає 17271 гектар.
Характер дна: кам’янисте і тверде.

Наявність місць лову: безліч.
Риболовецький пресинг: в останні роки став відносно дуже сильним.
Риба: тут водиться вся річкова риба.

В межах парку знаходяться такі села як Совпа, Хмелівка, Глибочок, Дерманка, Губків, Маренин, Майдан, Більчаки та смт. Соснове .
Площа лісів становить майже 73% парку. Тут переважають різні за своїм характером ліси – соснові та дубово-соснові, старі дубові та дубово-грабові, березово-грабові. На знижених ділянках – грабово-дубові ліси трясучковидно-осокові, занесені до Зеленої книги України. На дещо підвищених ділянках сформувались дубово-грабові ліси зеленчукові та рідкотравні.
Площа боліт парку становить 3,3%. Болота невеликі за площею, в основному, мезотрофної або еумезотрофної стадії розвитку із сфагновим або гіпново-сфагновим покривом. Тут зростають рідкісні реліктові види – верба чорнична та ситник бульбистий, занесені до Червоної книги України, а також регіонально рідкісні види – пухирники середній та звичайний .
На правому кам’янистому березі р. Случ на верхніх частинах схилів сформувалась лучно-степова рослинність. На горі Дзвінецькій відмічені фрагменти угруповання ковили пірчастої, занесеної до Червоної книги України. На гранітних скелях зростають аспленії волосовидні та північні, пухирник ламкий, багатоніжка звичайна, цибуля виноградникова.
Тут виявлено близько 400 видів судинних рослин, серед яких переважають неморальні та бореальні види. Зрідка зустрічаються гірські види: фітеума колосиста і таволга середня та субсередземноморський вид – шоломниця висока. Реліктовий вид рододендрон жовтий, який досить часто трапляється в дубово-соснових лісах, перебуває тут на південно-західній межі поширення.
Всього на території парку виявлено 77 рідкісних видів рослин, серед яких смілка литовська, занесена до Європейського Червоного списку, 19 рослин з Червоної книги України.
Тваринний світ парку вивчений недостатньо. В р. Случ відмічені плітка, в’язь,
лин, пічкур звичайний, верховодка, лящ, золотий та срібний карасі, окунь..

 • Расстояние

   

  Удобство подъезда

   

  Цена

  безкоштовна рибалка

  Рыба

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить


Поделись с друзьями:

Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!